Co sądzisz o naszej nowej stronie?

wyniki

Konkurs Plastyczny - Najpiękniejsza Szopka i Wizerunek Anioła

REGULAMIN KONKURSU „Najpiękniejsza Szopka i Wizerunek Anioła” &1 Organizator i odbiorcy konkursu 1.Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małdytach i Gminna Biblioteka Publiczna w Małdytach zwany dalej Organizatorem ogłasza konkurs plastyczny pod nazwą „Najpiękniejsza Szopka i Wizerunek Anioła” - którego zasady reguluje niniejszy regulamin. 2. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, szkół średnich oraz osób dorosłych. &2 Cel i przedmiot konkursu 1.Konkuts polega na wykonaniu prac o tematyce bożonarodzeniowej i dostarczeniu ich do siedziby organizatora. 2.Konkurs ma na celu prezentację możliwości twórczych i artystycznych dzieci, młodzieży i osób dorosłych, zachęcenie do własnoręcznej pracy oraz kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych . &3 Warunki udziału w konkursie 1. Prace są jednocześnie zgłoszeniami konkursowymi i przyjmowane są od dnia 14.11.2016r. do dnia 11.12.2016 r., w siedzibie GOKiS w Małdytach. 2. Format prac płaskich: A3, A4, A5 wykonanych techniką dowolną oraz prace przestrzenne. 3. Każdy uczestnik może zgłosić tylko dwie prace konkursowe. 4. Prace nie mogą być „zbiorowe”. 5. Przystąpienie do konkursu jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby promocji. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatorów. 6. Każda praca musi być podpisana – imię, nazwisko, wiek, adres. &4 Wybór zwycięzców i nagrody. 1. Nadesłane prace zostaną ocenione przez powołaną przez organizatorów komisję. 2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 5 stycznia 2017 roku w siedzibie Organizatora. 3. Komisja konkursowa przyzna po trzy nagrody rzeczowe, w każdej kategorii wiekowej. 4.Organizatorzy ogłoszą wyniki konkursu na stronie internetowej w ciągu trzech dni od jego rozstrzygnięcia. 5. Nagrody zostaną przekazane pod wskazany adres. 6. Wszystkie zgłoszone na konkurs prace, zostaną zaprezentowane na wystawie w GOKiS i GBP w Małdytach.

Licznik odwiedzin: 31981